Aktualności

Z ogromną przyjemnością informujemy Was o premierze naszej najnowszej książki: „Francuski sen” autorstwa Marka Ostrowskiego - znanego dziennikarza działu międzynarodowego tygodnika Polityka , komentatora wydarzeń międzynarodowych m.in. w TVN24 i Radio TOK FM.

O książce:

„Francuski sen” Marka Ostrowskiego jest fascynującą opowieścią o Francji, pisaną do wszystkich czytelników: zarówno tych, którzy się uważają za znawców kraju nad Sekwaną, jak i tych, którym kojarzy się on z wieżą Eiffla i szampanem. Ostrowski, wieloletni korespondent polskich mediów w Paryżu, kawaler orderu Legii Honorowej i kultowy komentator telewizyjny, pisze o Francji ze znawstwem i miłością.

'„Francuski sen" to opowieść o kraju, który zawsze był w awangardzie politycznej, społecznej i kulturowej. Jaka jest jego siła dziś, we współczesnym świecie ? Marek Ostrowski odpowiada na to pytanie z pozycji człowieka, który kocha Francję miłością prawdziwą, dostrzegając wszystkie jej zalety i wady. Bardzo ciekawa lektura zarówno dla tych, którzy znają dobrze kraj Camusa, jak i dla tych, którzy o nim tylko śnią' - Grażyna Torbicka FP

Książka dostępna jest już w sprzedaży na naszej stronie internetowej

Spotkanie premierowe odbędzie się 16.05.2019 roku o godz. 18:00

w siedzibie tygodnika POLITYKI (ul. Słupecka 6- Warszawa)

Partnerami wydania są: Tygodnik Polityka oraz Radio TOK FM

Zapraszamy do lektury i do zobaczenia na spotkaniu promocyjnym!